Staráme sa o zdravie vašich zamestnancov.

Staráme sa o zdravie vašich zamestnancov.

Potrebujete preventívnu zdravotnú starostlivosť vo vašej spoločnosti? My to zabezpečíme.

Mám záujem

Firemné zdravie

Potrebujete zabezpečiť pravidelný monitoring zdravia vašich zamestnancov? Postaráme sa o základné úkony ako odber krvi, vakcináciu, meranie a vyhodnocovanie základných životných funkcií vrátane tlaku či cholesterolu. Šetríte tak čas a financie presunmi do zdravotníckych zariadení a svojim zamestnancom zároveň poskytujete komfort dôverne známeho prostredia.

KURZ PRVEJ POMOCI

Znalosť prvej pomoci zachraňuje ľudské životy. Realizujeme akreditované kurzy prvej pomoci MZ SR pre žiadateľov o vodičské oprávnenie, ale aj pre firmy či samoplatcov. Stačí nás kontaktovať a radi vám vypracujeme ponuku na mieru.

ŠKOLENIA PRE FIRMY

V zmysle zákonnej povinnosti je potrebné zamestnancom sprostredkovať vzdelávanie v poskytovaní prvej pomoci. Naše kurzy sú nielen odborné, ale aj zážitkové a interaktívne. Okrem vedomostí sú tiež skvelou teambuildingovou aktivitou.

PREVENTÍVNA STAROSTLIVOSŤ

Zabezpečíme zdravotný monitoring či preventívnu staroslitvosť o zdravie vašich zamestnancov. Náš tím sa vo vašich priestoroch postará o profesionálny a diskrétny priebeh všetkých úkonov. Svojim zamestnancom tak poskytnete komfort a pridanú hodnotu k všednému dňu.

FIREMNÉ DNI ZDRAVIA

Zdravie a preventívna starostlivosť nie je len okrídlené „work-life balance“. Môže to byť aj námet na skvelú teambuildingovú aktivitu. Máme za sebou množstvo realizácií a so zostavením a priebehom vhodného programu pre vašich zamestnancov vám radi pomôžeme. Stačí sa nám ozvať.